Bayi Arama

Estrogenolit For Woman

estrogenolit for woman

 

Estrogenolit for Women

Çiftlerin günlük hayatlarında yaşadıkları stres, yorgunluk, yoğun iş temposu vb. nedenlerden dolayı özel hayatlarındaki problemler de ciddi anlamda etkilenmeye ve artmaya başlayabilir. Yorgunluk, yoğunluk ve günlük hayatın stresi veya bazı psikolojik sorunlar sebebiyle her çift birbiriyle yeteri kadar uyumlu olmayabilir. Bazen de cinsel isteksizlik gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Cinsellik, çiftler arasında mutlaka yaşanması gereken en güzel ve en özel olmazsa olmaz duygulardan biridir. Bu şekilde yaşanabilecek olumsuz durumlarda çiftler bir uzmana görünmek konusunda çekinceleri olduğundan, aralarında ister istemez bir soğukluk bir uzaklaşma ve isteksizlik olgusu meydana gelebilmektedir. Bu durum çiftlerin ayrılmasına kadar ilerleyebilmektedir.

 

Ülkemizde özellikle kadınlarda cinsellik gibi dürtüler ertelenmektedir ya da baskılanmaktadır. Aslında kadınlar ile erkekler aynı ölçüde dürtülere sahip olabilir. Kadının bizim kültürümüze göre yetiştirilme şartları, ahlaki ve dini kurallar kadının cinsel dürtülerini baskılamasına veya başka yönlere yönlendirmesine neden olabilmiştir. Kötü sonuçların doğmasına sebebiyet veren cinsel isteksizlik konusunda bazı bitkisel afrodizyaklar ile çözüm aranmıştır.

 

Estrogenolit for Women (Bayan İstek Artırıcı) temelde bu sorunlara çözüm yaratmaya yardımcı olabilmek adına üretilmiştir. Oldukça etkili ve işlevsel olabilir. İlişkiden yarım saat kadar önce 1 tablet kullanılarak 2 ile 3 saat arasında değişen bir etki gösterebilir. Estrogenolit almadan önce; gün içerisinde kafein, alkol ve bol şekerli içecekler kullanmamanız tavsiye edilmektedir.(çay,  kahve, kola vb.) Bunun yanında eğer gebelik söz konusu ise kesinlikle jinekoloğunuza danışarak gönül rahatlığı içerisinde Estrogenolit for Woman’ı kullanabilirsiniz. Bitkisel içerikli, tamamen doğal ve herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiş olan Estrogenolit for Women (Bayan İstek Artırıcı) cinsel hayatınızda ciddi anlamda bir iyileşme sağlamaya yardımcı olabilir. Size yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissiyatı duygusu verebilir. Cinsel arzuyu önemli seviyede arttırmaya, kendinize olan güveni artırıp cinsel cazibenizi arttırmaya yardımcı olabilir. Sizin ve eşinizin aldığı hazzı en üst seviyeye ulaştırmaya yardımcı olabilir. Estrogenolit for Women, cinsel organlardaki kan dolaşımını artırıp, libido ve östrojen seviyenizi yükseltmeye yardımcı olabilir. Korkularınızı sona erdirmeye yardımcı olabilir. Bunun yanında sinir sistemlerini düzenlemeye yardımcı etkisi olduğu da gözlemlenebilir.

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit for Woman
Kullanım: 6 Adet Tablet (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077504
Translate »