Bayi Arama

Şirket Profili

İLİM İLAÇ, veteriner hekimlerin ve müşterilerinin, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını yüksek kalite ve uygun fiyat kriterlerini göz önünde bulundurarak sağlamayı amaç edinir. Ürünlerinin dağıtımı ve ürünlerine verilen teknik destek müşterilerinin etkinlik ve fiyat beklentilerini karşılayacak şekilde planlanır. Bu hedeflere ulaşmada yetişmiş personel, kalite anlayışı, ticari disiplin ve akademik ilişkilerin rolü çok büyük olmuştur.

 

Tamamen yerli yatırım olarak kurulan İlim İlaç; Bilimsel yaklaşım, iyi eğitilmiş uzman personel ve son teknolojik ekipman; kombinasyonu ile know–how  sistemi kullanılarak, yüksek kalitede üretim amacı ile 2016 yılında kurulmuştur.

 

İlim ilaç toplam kalite yönetimi kullanan ve ISO 9001 sertifikasına sahip GMP Avrupa Birliği Kalite Sertifikasında üretimlerini sağlayan bir şirkettir. Bu üstün nitelikteki kalitesi ile Türkiye’nin dışında 4 kıtada 70 farklı ülkede ürünlerini pazarlamaktadır. ‘Made in Turkey’ olarak satılan İlim İlaç ürünleri yurt dışındaki Türk malı imajını kuvvetlendirmiştir.  Girdiğimiz ülkelerdeki müşterilerimizin daha sonra Türk firmaları ile anlaşma yapmalarına önayak olmuştur.

 

ilim ilaç

Translate »