Bayi Arama

Estrogenolit X-Large

ESTROGENOLİT X-LARGE 

(PENİS BÜYÜTÜCÜ)

 

Estrogenolit X-Large tablet doğal ve hızlı bir şekilde penis boyunun büyümesine yardımcı olabilir. Yan etkisi gözlemlenmemiştir.
Penis boyu hem erkekler hem kadınlarda cinsel partner seçiminde oldukça önemli bir etken olarak görüldüğü söylenmektedir. Estrogenolit X-Large hayalini kurduğunuz penis için size yardımcı olabilir.

 

Erkeklerin penis boyutu şimdilerde günümüz şartlarına bakıldığı takdirde gücün ve otoritenin göstergesi olarak görülebilmektedir. Bunun nedeni penis boyunun erkeklerin cinsel hayatı ile neredeyse tamamen doğru orantılı olabilmesidir. Cinsel işlev bozukluğu olarak nitelendirilmese de, kadınlar için bir nevi cinsel hazzın doruk noktasına ulaşmada büyük bir etken olarak algılandığı herkes tarafından düşünülür. Erkek cinsel yaşamı ile özdeşleşmiş bu araç, göz doldurmakla beraber aynı zamanda güç göstergesi olarak da ifade edilmektedir.

 

Penis boyunun herkes için olması gereken standart bir boyutu yoktur. Fakat yine de cinsel doygunluğu artırmak amacıyla çoğu kadın daha fazlasını isteyebilir. Aslına bakıldığında erkeklerin de yetinmekte zorluk çektiği hassas bir konu olabilir bu. Irklara, genlere hatta iklim çeşitliliğinde dahi değişkenlik gösterebilen penis boyutu için önemli olan bunu psikolojik bir sorun haline getirmemektir.

 

Estrogenolit X-Large kullanıldığı ilk günden itibaren etki gösterebilmeyi hedeflemektedir. %100 doğal ve bitkisel olan ürün sağlığınızı riske atmadan cinsel yaşamınızı düzeltmeye yardımcı olabilmektedir. Herhangi bir yan etkisi gözlemlenmeyen ürün tamamen gizli kargo ile elinize ulaşır.

 

1 Tablet İçeriği:
L-arginine
Vitamin E
Çinko
Epimedium Sagittatum
Maca
Tribulus Terrestris
Ginkgo Biloba
Saw Palmetto
Magnessium Stearat

 

HACCP ve İSO 22000 : 2005 Kalite Standartlarında ve GMP İyi Üretim Uygulamaları Sistemi ile üretilmiştir.
X-Large 30 adet tabletten oluşur. Düzenli olarak kullanılması ve her gün 1 adet özellikle yemekten sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit X-Large
Kullanım: 30 Adet Tablet (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077559
Translate »