Bayi Arama

Ravenella Tablet

ravenella kilo verme

Ravenella Kapsül (60 Adet)

(Fazla kilolardan kolayca ve zahmetsizce kurtulmaya yardımcı olabilmek için üretilmiştir.) 

Yeni Yardımcı Zayıflama Destek Ürünü RAVENELLA.

 

Ravenella, İlim İlaç San. ve Tic. A.Ş. tarafından formülüze edilmiştir. Ravenella Yan etkisi görülmemiştir ve Bitkiseldir.

 

İçeriğinde bulunan aktif madde Noni Yaprağı Amerikan FDA tarafından da kabul edildiği gibi bilinen en iyi su tutucu liftir.
540 mg aktif Noni Yaprağı ile RAVENELLA sağlıklı kilo vermenize yardımcı olabilecek bitkisel destek ürünüdür.

 

Ravenella Nasıl Kullanılır?
Ravenella kapsül günde 2 defa, sabah kahvaltıdan 30 dakika önce ve akşam yemeğinden 30 dakika önce bol su ile birlikte 1er kapsül olmak üzere günde toplam 2 kapsül alınması tavsiye edilmektedir.

 

Ravenella Faydaları Neler?
Ravenella ürün faydalarını tam olarak hissedebilmek için ürün kullanım kılavuzuna mutlaka uymanız gerekmektedir, aynı zamanda diyetlerinize dikkat etmeli ve ürün kullanımı sırasında sağlıklı beslenmenize önem vererek Yağlı yiyeceklerden uzak durmalı, bol su içmelisiniz. Ürünle birlikte elma sirkesi de kullanılarak çok etkili sonuçlar alınabilmektedir.

 

Modern tıp her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Hastalıklara karşı hem hızlı hem de etkili çözümler için yeni yollar aranmakta. Tedavi yöntemlerinin büyük bir parçası ise ilaç tedavisi yoluyla oluşuyor. Fakat Ravenella ilaca ihtiyaç duymadan sadece takviye ile kilonuzu kontrol altına almaya yardımcı olabilir.

 

İlaç tedavilerinin çoğunda tedavi ettiği sırada birçok yan etki ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat Ravenella’nın bilinen herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir. Ayrıca Ravenalla’yı kullandıktan sonra bu gıda takviyesi ürününü kullanmaya devam etmemeniz sizin kilo almanıza veya kilo vermenize neden olmayabilir. Ravenellla size yeni bir beslenme alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olabilir. Bu sayede siz de kullanımı bıraktıktan sonra bile düzenli beslenmeye ve yedikleriniz konusunda daha tutarlı davranmaya devam edebilirsiniz.

 

Ravenalla’yı kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. İçeriğinde bulunan yeşil çay, noni yaprağı sayesinde kendinizi hem hafif hissetmenize hem de metabolizmanızın da düzene girmesinde yardımcı olabilir.

 

İçindekiler:
Noni Yaprağı 540mg
Vitamin C 100mg
Soya Lesitini 50mg
Yeşil Çay 30mg
Funda Yaprağı 36mg
Ovanperçemi 22mg
Vitamin E 12mg

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Ravenella
Içerik: Ravenella 60 Adet Tablet
Kullanım: 60 Adet Kapsül (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077573
Translate »