Bayi Arama

Vizyon / Misyon

MİSYONUMUZ

İLİM İLAÇ olarak temel amacımız, insan sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini arttırmaya yönelik, kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek, sektörde öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla üretilen ürünleri tıbbın ve bireylerin hizmetine sunmaktır. Amacımız bilimsel çalışmaları takip etmek, uygulamak, çalışanlarımızın iş güvenliğini gözeterek, çevreye duyarlı, kaliteli üretim yapmak ve Ülkemiz için katkı sağlamaktır. Ulusal İlaç Endüstrisi’nde yeni yer almasına rağmen, “ilkler”e imza atmış bir kuruluş olarak bu öncü görevimizi sürdürmek ve uluslararası alana taşımak; birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği devam ettirmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

 

Sağlığı bireyin kendisi için olduğu kadar, bir aile meselesi olarak da görmeyi, temel misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsiyoruz. Sağlık sektöründe hedefimiz, Uluslararası kalite sistem standartlarına uygun üretim yapan, insan sağlığına katkıda bulunan, uluslararası bir ilaç grubu olmaktır.

 

Bu nedenle, tüm sosyal paydaşlarımızı bir ailenin parçası olarak değerlendirerek çözümler üretiyoruz. Biz, çalışanlarımızla, hekimlerimizle, hastalarımızla, hasta yakınlarımızla, sağlık çalışanlarıyla, derneklerimizle, eczacılarımızla, ecza depolarıyla ve devletin bu konudaki tüm organlarıyla birey mutluluğu için çalışan BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

 

 

VİZYONUMUZ

İLİM İLAÇ’ın vizyonu global bir ilaç firması olmaktır. İnsan sağlığını korumayı temel alan yaklaşımıyla çağdaş, bilimsel ve yüksek nitelikli üretim hizmeti sunarak, ilaç sektöründe güvenilir ve uluslararası alanda tercih edilen bir şirket olmaktır.

 

Ulusal İlaç Endüstrisi’nde “ilkler”e imza atmış bir kuruluş olarak bu öncü görevimizi sürdürmek ve uluslararası alana taşımak; birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği devam ettirmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.
Halk sağlığının ve eczacılık mesleğinin gelişimi için gerekli çalışmaları, bilimsel, teknik ve stratejik atılımları planlayan ve hayata geçiren bir meslek örgütü olarak eczacıların, toplumun tüm kesimleri tarafından, saygın, bilimsel, sürekli gelişen, vazgeçilmez bir meslek gurubunun üyeleri olarak nitelenmesini sağlamaktır.

 

 

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik, Etik ilkeler, Yaşam kalitesi, İnsana saygı, Çevreye saygı, Toplumsal sorumluluk, Mükemmellik, Araştırma Geliştirme, Üretkenlik, Aile mutluluğu, Tüm paydaşların mutluluğu, İnsana ve topluma saygı, dürüstlük, doğruluk, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetidir.

 

 

 

ilim ilaç

Translate »