Bayi Arama

Estrogenolit Damla

estrogenolit damla

ESTROGENOLIT DAMLA

Bayanların cinsel yaşamlarında en sık yaşadıkları sorun olabilen isteksizlik için bayan istek arttırmaya yardımcı damla kullanımı tavsiye edilmektedir. Bayanların yaşadığı isteksizlik aldatma, boşanma gibi kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Bayanlardaki cinsel isteksizlik sorunu için Estrogenolit Damla, bayanların cinsel isteğinin artmasına ve ilişki için hazır duruma gelmelerine, cinsel dürtülerini doğal yollardan tetiklemeye yardımcı olabilir.

Estrogenolit partnerinizde uyarıcı etki sağlamaya ve içindeki ateşi ortaya çıkarmaya yardımcı olabilir. Bildiğiniz üzere hormonsal faaliyetleri tetiklemeye yardımcı olmayı hedefleyen bu ürün sayesinde (estrogenolit bayan uyarıcı damla) partnerinizin sizden uzaklaşmasına fırsat vermemeyi amaçlar. Bu ürün partnerinizle aranızdaki buzları eritmeye destek olabilir, sizden uzak kalmaya çalışan partnerinizi, bir anda size yaklaştırmaya ve karşı koyulamayacak bir arzu noktasına getirmeye yardımcı olabilir, gönül bağlarınızı kuvvetlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

 

Her kadın yaşadığı cinsel ilişkiden en üst düzeyde zevk almak ve orgazmı doyasıya yaşamak ister. Çeşitli nedenlerden dolayı kadınlar zaman zaman cinsellikten zevk alamaz duruma gelebilirler. Bu nedenden dolayı ilişkiden uzaklaşan bayanlar eşleri tarafından da eleştiriye maruz kalabilmektedir. İşte bu sorunu kökten çözebilmek için günümüzde modern tıp uzun araştırmalar yapmış kadınlar için en yararlı cinsel istek artışı sağlayan bitkilerin özlerinden yararlanmıştır.

 

Estrogenolit kadınlarda vajinal bölgeye kan akışını hızlandırmaya yardımcı olabilir ve bu sayede cinsel istekte artış meydana getirmeye yardımcı olabilir. Cinsel dürtünün devreye girmesiyle vücutta yükselen libido sayesinde tüm bünye cinsel ilişkiye hazır hale gelerek arzu ile dolabilir. Bu şekilde yaşanılan bir cinsel ilişki ile boşalma aynı oranda güçlü ve heyecanın doruklarda yaşandığı bir şekilde gerçekleşebilir.

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit Damla
Kullanım: 15ml İçecek (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077542
Translate »