Bayi Arama

Estrogenolit Parfüm

estrogenolit afrodizyak parfüm

Estrogenolit Parfüm

 

Estrogenolit şimdi de sizin için Estrogenolit Parfüm’ü üretmeyi hedefliyor! Tüm dermatolojik testlerden başarıyla geçebilecek nitelikte ve kendini kanıtlayabilecek kalitede olan bu ürün tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olabilir.

 

Esansında karşı konulmaz etki yaratmaya yardımcı olabilen Estrogenolit Parfüm yarattığı erkeksi tavır ile akılları baştan almaya yardımcı olabilir. Odunsu esansı ile baharatlı, sıcak bir tesir bırakabilir. Ardından yayılan narenciye, sedir ve tütsü özel formülündeki diğer noktaları yumuşatırken, yasemin, greyfurt ve özellikle vetiver ile heyecanı ikiye katlamaya yardımcı olabilmeyi hedeflemektedir.

 

Tamamen bitkisel doğal içeriklerden oluşan Estrogenolit afrodizyak parfüm kadınlardaki cinsel isteği doruklara çıkarmaya yardımcı olabilir. Hem sizi hem de partnerinizi çok daha mutlu edebilir. Estrogenolit Afrodizyak etkili Parfüm, içerdiği doğal, hoş kokusu ile gece boyunca partnerinizi baştan çıkarmaya yardımcı olabilir. Estrogenolit afrodizyak etkili parfüm cinselliğe huzur veren birliktelikler sağlamayı hedeflemektedir. Estrogenolit Afrodizyak etkileyici parfüm erkek kullanımı içindir. Bayanlarda cinsel isteği uyandırabilen parfüm, feromon içerebilen etkileyici ve kalıcı olabilen kokusu ile eşlerinin başını döndürmek isteyen erkeklere yardımcı olabilmek için üretilmiştir. Bayanların şehvet, arzu, istek, tutku, bağlılık gücünü yükseltmeye yardımcı olabilir. Cinselliğe yönlendirmeyi amaçlayan ve hedefleyen bir üründür.Cinsel isteğinizi en üst seviyelere çıkarabilmenize olanak tanıyabilir.

 

Estrogenolit Afrodizyak bitki özleri içerdiğinden sağlığa zararı gözlemlenmemiştir. Feromon kokulardan olabilir. Bunu sağlayabilmek adına Estrogenolit parfüm eşsiz bir esansa sahip olup, olabildiğince çekici bir kokuyu etrafınıza yaymayı hedefler. Ürünün size kattığı bir diğer avantaj ise günlük kullanıma uygun olmasıdır. Ürünü direk tene temas ederek uygulayabilir veya kıyafetler için de kullanabilirsiniz. Ürünü istediğiniz sıklıkta kullanmanızda bir sakınca olmadığı gözlemlenmiştir.

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Kozmetik
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit Parfüm
Kullanım: 15ml Sprey
Barkod Numarası: 8681655077566
Translate »