Bayi Arama

Estrogenolit One Night

estrogenolit one night

ESTROGENOLİT ONE NİGHT
(TEK KULLANIMLIK 1 ERKEK 1 BAYAN TABLET)

 

Tıpkı insanoğlu gibi kadın-erkek ilişkileri de doğar, yaşar ve ölür.

 

Günümüzde çevremize baktığımızda 30’lu yaşların sonlarında, örneğin on yıldır evli olan ve tabii kendilerini uzun süredir evli hissedenler, hep aynı küçük mutluluklardan ve aynı büyük sıkıntılardan söz etmektedirler. Yaşanan bu sıkıntıların çoğu, heyecanlarının çok uzun süre önce tüketildiği, bütün havai fişeklerin patlatılıp artıklarının yıllar önce çöpe atıldığı, çok büyük problemler yaşanmasa bile çoktandır durağan ve can sıkıcı bir atmosferin hakim olduğu yerde yaşanabilir; yatak odasında.

 

Bazı insanlar, evliliğin bu doğal sürecini kırmak, en azından yavaşlatmak için çaba gösteremeyecek kadar tembel olabilir ve karı-kocalıktan kardeşliğe doğru hızla ilerlerken hiçbir girişimde bulunmamayı tercih etmeyebilirler. Estrogenolit One Night hayatınızda, tek gecede her şeyi değiştirmeye yardımcı olabilecek bitkisel bir takviye tabletidir. Cinsel hayatınıza özel bir gece ile renk katıp yıllar önceki mutluluğu yaşamayı kim istemez?

 

Estrogenolit One Night (Tek Kullanım) ürünümüz ilişkiden sadece 20dk önce kullanılması tavsiye edilmektedir. Hem siz hem eşiniz tarafından kullanılarak etkisini 2-3 saat boyunca gösterebilen bir üründür. İçeriğinde hem bayan hem erkek için özel üretilmiş 1’er adet gıda takviyeli tablet bulunmaktadır. İlişkinize tazelik kazandırmak sizin elinizdedir.

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit One Night
Kullanım: 2 Adet Tablet (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077535
Translate »