Bayi Arama

Haberler

3 Ocak 2017

Değerli ziyaretçilerimiz; www.ilim.com.tr alan adına sahip olan web sayfalarımız yapım aşamasındadır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına altyapı çalışmalarımız devam etmektedir. www.ilim.com.tr web sayfamızda yer alan bilgi, içerik ve görseller yapım aşaması boyunca tamamen test amaçlı girilmektedir. Sitemizde yer alan bütün içerik ve görseller bilgilendirme amaçlı değil, test amaçlıdır. Web sitemizin 01.08.2017 tarihinde yayına alınması planlanmaktadır. Bu tarih öncesindeki görüş ve önerileriniz için lütfen 0(222) 230 68 53 numaralı hattımızdan bizlere ulaşınız. Teşekkürler.

Posted in Genel by veli can tefon
11 Ekim 2016

Sağlık güç demektir. Bir toplum sağlıklı ise bu toplum her türlü başarıyı elde edecek güce sahip demektir. Biz İlim İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak sağlık adına yapılan her türlü reform ve gelişmeleri destekliyoruz. Amacımız hep bir adım ötesini görmek ve insan sağlığını her şeyden üstün tutmaktır. İlkemiz daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermektir. Sürdürdüğümüz çalışmalar doğrultusunda gençlere de yatırım konusunda öncelik tanımak hem bizim hem de toplumumuz için oldukça önemli. Çünkü içerisinde yetişmiş insan barındıran toplumlar hayatları boyunca hiç sıkıntı yaşamamışlardır. Biz iyi yetiştirilmiş insanların ne derece önemli olduğunu biliyor ve bilinçli, sağlıklı gençler yetiştirmeye de özen gösteriyoruz.

Posted in Genel by Meltem Nuyok
11 Ekim 2016

Gün geçtikçe gelişen modern teknoloji içerisinde ihtiyaçlar da hızla değişiyor. Sağlığınız için doğru ürün her şey demek. Çünkü yanlış ürün hayatınıza mal olabilir. Bu noktada biz de ihtiyacınız olan ürün gruplarını belirleyip, doğru ürünler kullanarak, yapılabilecek en doğru uygulamalarla sektörün nabzını tutuyoruz. Çoğu insanın yaptığı hatalardan biri doğru ürünü bulamamaktır. Doğru ürünü bulamadığınızda hem maddi hem manevi olarak kazanç elde edemezsiniz. İlim İlaç başarının doğru ürün ile geldiğini ve sağlıklı, uzun ömürlü sonuç almak için kaliteli ürün tercihinin ne derece önemli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalar yaparak doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata müşterilerine tedarik ediyor. Müşteri memnuniyetinin önemini bilerek buna uygun stratejiler geliştirmeye devam ediyor.

Posted in Genel by Meltem Nuyok
11 Ekim 2016

Gelişimin ebediyeti için kalite standartlarının üstünde bir süreci baz alıyoruz. Kalitenin önemi daha sorunlar ortaya çıkmadan çözümlerin oluşturulmasıdır. Bu bağlamda zamanı en iyi şekilde yöneterek en hızlı ve kusursuz üretimi hedeflemekteyiz. Kalite demek yatırım demektir. Bir işi yalnızca bir defada uzun süre alsa bile doğru yapmak hatanın sonradan düzelmesinden çok daha ucuz ve önemli bir artıdır. Amacımız yeri doldurulamayacak standartlar yaratmaktır. Müşteri memnuniyet, çalışanların işlerinde duydukları hassasiyet ve planlı çalışmak bizim temel misyonumuz. Bu sayede çok daha yüksek kalitede işler üretebilir ve daha az zaman içinde işin üstesinden gelinebilir. Biz İlim İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak dinamik yapısı ile tanınan, eğitime önem veren, teknolojiyi yakından takip eden, üretimde hijyeni ve kalitede sürekliliği ilke olarak belirleyerek iş yapıyoruz. Amacımız uzun soluklu ve sorunsuz fonksiyonlar belirlemektir.

Posted in Genel by Meltem Nuyok
8 Ekim 2016

Posted in Genel by Meltem Nuyok
8 Ekim 2016

Posted in Genel by Meltem Nuyok
8 Ekim 2016

Posted in Genel by Meltem Nuyok
8 Ekim 2016

Posted in Genel by Meltem Nuyok
8 Ekim 2016

Posted in Genel by Meltem Nuyok
8 Ekim 2016

Posted in Genel by Meltem Nuyok
Translate »