Bayi Arama

Estrogenolit for Man

Estrogenolit For Man

 

Estrogenolit for Man

 

Toplumumuzda cinsel isteksizliğin genel olarak sadece kadında olduğu görüşü fazlasıyla yaygındır. Dolayısıyla bu konuda akla ilk gelen hep kadınlardır. Halbuki bilimsel araştırmalar her 10 erkekten 4’ünde cinsel isteksizliğe rastlanabildiğini açıkça ortaya koymaktadır. Erkeklerde bu problem sıkça ortaya çıkan bir sorunlardan biri olabilir. Cinsel isteksizlik durumu; ‘cinsel istek azalması’, ‘cinsel soğukluk’, ‘azalmış cinsel arzu’, ‘azalmış cinsel dürtü’ veya tıbbi terminolojide de ‘hipoaktif cinsel istek’ olarak da bilinmektedir.

 

Cinsel isteksizlik gerek günlük yaşamdaki yoğun iş temposundan, gerek stresten gerekse psikolojik olarak ortaya çıkabilmektedir. Bunların dışında aşırı alkol tüketimi, aşırı kilo, şeker hastalığı, depresyon, antidepresan ilaç kullanımı ve geçirilen ürolojik ameliyatlardan dolayı da kaynaklanabilir.

 

Cinsel istek azalması (cinsel soğukluk) erkeklerde depresyon, kendine olan güven azalması ve ilişkide çeşitli sorunlarına yol açabilir. Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu yaşayan erkekler eşinin kendisini aldatacağı paranoyasına (şüphesine) kapılabilir ve bu da psikolojik anlamda ciddi sorunlar yaratabilir.

 

Erkeklerin cinsel ilişki esnasında çok daha etkili olabilmeleri amacı ile cinsel performans artırıcı ürünlerin kullanılması tavsiye edilebilir. Ereksiyonu uzatmak konusunda yardımcı olabilecek ve cinsel hayatınıza renk katabilecek bir ürün olmayı hedefleyen Estrogenolit for Man (erkek istek artırıcı) saydığımız bütün bu sorunları ve olumsuzlukları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilecek nitelikte üretilmiştir. Tamamen bitkisel gıda takviyesinden oluşan Estrogenolit  for Man (erkek istek artırıcı) cinsel isteğinizi doruklara çıkarmaya yardımcı olabilir. Hem eşinizi hem sizi mutlu etmeye yardımcı olabilir. Cinsel ilişkiden yarım saat kadar önce tok olarak 1 adet kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

İstek artırıcı ve performans artırıcı ilaçlar konusunda tecrübe sahibi olan şirketimiz en çok kullanılan performans artırıcı marka olan Estrogenolit’i sizlere sunmaktadır.

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit for Man
Kullanım: 10 Adet Kapsül (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077511
Translate »