Bayi Arama

Estrogenolit Jel

estrogenolit logo

 

ESTROGENOLIT JEL

 

İlim İlaç partnerinizle mutlu ve sorunsuz bir gece geçirmenize yardımcı olabilmek için ultra kaygan Estrogenolit Jel’i üretme çalışmalarına başladı! Estrogenolit Jel ile kuruluk hissine veda edebilirsiniz.

 

Kadınlarda özellikle menopoz ve doğum sonrasında yaşanabilen isteksizlik ve vajinal gevşemeye bağlı olarak vajinal kuruluk gerçekleşebilir. Cinsel sağlık konusunda yeterince bilgi sahibi olmayan çiftlerin çoğu, vajinal kuruluk hakkında birbirlerini suçlayabilirler. Halbuki özellikle menopozdan sonra kadınların tamı tamına %80’inde vajinal kuruluk sorunu meydana gelebilmektedir. Vajina doğum ve menopozdan önce normal durumda iken sonrasında vajinanın kendiliğinden salgıladığı doğal kayganlaştırıcı sıvıyı salgılayamaz hale gelebilir ve ardından da hücre üretimi durabilir. Bu durum çoğunlukla 40 yaş üstünde gerçekleşebilirken, 40 yaş altında da görülebilmektedir. İlim İlaç, bu durumun giderek arttığını fark etmiş ve bu sorunun önüne geçebilmeye yardımcı olabilmek için Estrogenolit Jel’i üretme çalışmalarına başlamıştır. Estrogenolit Jel karşılıklı maksimum verimi almak amacı ile satışa sunulacaktır. Estrogenolit Jel kuruluk hissini yok etmeye yardımcı olabilir, tutkuyu alevlendirmeye ve romantizmi doruk noktasına çıkarmaya yardımcı olabilir.

 

Estrogenolit, aynı zamanda cep dostu fiyatıyla da alım gücünü kolaylaştırıyor. Beklentilerinizin de üstüne çıkabilecek olan bu ürün kayganlaştırıcı jeller içinde bir devrim niteliği taşıyabilir.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit Kaygankaltu
Kullanım: 2 Adet Tablet (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077535
Translate »