Bayi Arama

Estrogenolit Sprey

estrogenolit delay spray

Estrogenolit Sprey

(Erkek geciktirici)

 

Erkekler cinselliği aktif olarak yaşamak isteyebilirler. Aktif yaşamak demek eğer ki erkekte bir sertleşme varsa cinselliğin olabilmesi anlamına gelebilir. Kadın istese de istemese de cinselliği rahatlıkla yaşayabilmektedir, çünkü pasif yaşar. Cinselliğin tam anlamıyla yaşanabilmesi için erkeğin sertleşmesi ve eşinin orgazmının oluşmasına kadar bu sertleşmeyi sürdürebilmesi gerekmektedir. Eğer erkekte bir sertleşme bozukluğu ya da sertleşme kaybı varsa cinsellik ya başlamayabilir ya da tamamlanamayabilir.

 

Genelde erkeklerde yaşanan erken boşalma sorununun nedeni psikolojik olabilir. Bunun ardında yanlış cinsel bilgilendirmeler, yaşanmış kötü cinsel deneyimler, sevgisizlik olabilir. Bu sebeplerle de performans anksiyetesi ve özgüven sorunu yaşanabilmektedir. Partnerleri ile konuşmayı tercih etmezler ve depresyon ise en sık yaşadıkları sorundur.

 

Erken boşalma, aslında vajinismus ya da sertleşme gibi cinsel işlev bozukluklarından çok daha sık rastlanabilen bir sorundur. Mesela sertleşme her 10 erkekten birinin problemi olmakla birlikte erken boşalma 2 – 2.5 kat daha fazla yaşanabilmektedir. Erken boşalma sorunu cinsel birleşmeyi tamamen engelleyebilir. Çocuk sahibi olamamaktan tutun aile birliğinin oluşmaması, çiftlerin evliliklerine son vermesi vb. dramatik pek çok sonuç doğurabilir. Erken boşalma, daha çok cinsel yaşamın kalitesine ilişkin problemler yaratabilemektedir.  Fakat şu da bilinmelidir ki her şeyin kalitesi olduğu gibi cinsel hayatın da bir kalitesi vardır. Ve bu basitliğe kalitesizliğe doğru giderse ilişkide çatlamalar oluşur ve ayrılıkla son bulur.

 

Erkeklerin en büyük kabusu olabilen bu sorunu üretimini yaptığımız, Estrogenolit Sprey (erkek geciktirici) ile çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. İlişkiden sadece 20 dakika önce Estrogenolit Sprey (erkek geciktirici) kullanmanız yeterli olabilir. Herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir.

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Kozmetik
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit Sprey
Kullanım: 15ml Sprey
Barkod Numarası: 8681655077559
Translate »