Bayi Arama

Estrogenolit Stopex

Estrogenolit Stopex

 

Estrogenolit Stopex

(Erkek Geciktirici Tablet)

 

Erkeklerde günümüzde çok sık görülen cinsel sorunların başında erken boşalma gelmektedir. Erkeğin kontrolü dışında boşalmasına erken boşalma denir. Öyle ki bazen cinsel ilişkiye başlamadan önce boşalma görülebilir. Bazen ise cinsel ilişkinin sadece ilk birkaç hareketinde boşalma yaşanabilir. Bazı erkekler için bu durum çok büyük problem olmasa da büyük bir kesiminde ciddi problem ve huzursuzluk yaratabilir. Özellikle 40 yaş altındaki erkeklerde görülen ve şiddetli olan durumlarda ise erkeklerin cinsel ilişkiye girmeme nedenleri arasında yer alan bir cinsel işlev bozukluğuna sebebiyet verebilir.

 

Erken boşalmanın başlıca birkaç sebebi; seyrek cinsel ilişki de bulunmak, uzun süre kadınlardan ayrı kalmak, stres, cinsellikle ilgili olsun ya da olmasın erken boşalma gibi sorunlara neden olabilir. Erken boşalma sorun yaşayan bazı erkeklerde aynı zamanda sertleşme problemleri (iktidarsızlık) şikayetleri de sıkça görülebilmektedir. Yaşanılan problemler ilişkilerin ciddi anlamda zarar görüp çiftlerin birbirlerinden ayrılmalarına kadar büyük sorunlar yaratabilmektedir.

 

Ülkemizde cinsel rahatsızlıklarda bir uzmana görünüp tedavi olmak konusunda çekinceleri olan çiftlerimiz bulunmaktadır. Estrogenolit Stopex (erkek geciktirici tablet) cinsel yaşamınızda karşılaştığınız erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak ve bireylerin daha uzun süreli ilişkiye girebilmelerine olanak tanıyarak çok daha fazla haz almalarına destek verebilmektedir. Estrogenolit Stopex  aynı zamanda, çiftlerin her birine hizmet vermiş olmaktadır. Erken boşalmayı önlemeye yardımcı olabilen Estrogenolit Stopex (erkek geciktirici tablet) bayanlarda da daha fazla zevk ve haz elde etmelerine olanak sağlayabilir. İlişkiden sadece 20dk önce, 1 tablet kullanılması önerilmektedir. Bunun yanında kalp, şeker, tansiyon vb. rahatsızlıkları bulunanların kullanmadan önce mutlaka hekimlerine danışmaları gerekmektedir.

 

Üretmiş olduğumuz Estrogenolit Stopex (erkek geciktirici tablet) ürünümüz erken boşalma sorunlarında kullanılan en etkili bitkisel gıda takviyelerinden birisi olmayı hedeflemekte.

 

Orjinal ürün barkod numarası sorgulama için tıklayınız.

Sipariş vermek için tıklayınız.

 

Ürün Grubu: Gıda Takviyesi
Marka: Estrogenolit
Içerik: Estrogenolit Stopex
Kullanım: 10 Adet Kapsül (İlaç değil gıda takviyesidir. Hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.)
Barkod Numarası: 8681655077528
Translate »